Masáže Třeboň | Jana Tondlová

www.masaze-trebon.cz


Koupelosobdélka (min.)cena (Kč)
Hydromasážní a perličková koupel s chromoterapií a detox. zábalem 145 590
245 890
Bylinná koupel rozmarýnová s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Bylinná koupel levandulová s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Bylinná koupel meduňková s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Bylinná koupel konopná s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Koupel s magneziovou solí s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Koupel se solí z Mrtvého moře s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Pivní koupel s pivem Regent i k pití s detoxikačním zábalem 145 790
245 1190
Rašelinová koupel s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Chlorelová koupel s detoxikačním zábalem 145 590
245 890
Romantická vana ve dvou s lahví sektu 260 1290
290 1890

1/ Hydromasážní a perličková koupel s chromoterapií a detox. zábalem

Při koupeli dochází k intenzivnímu prokrvení organismu, urychlení regenerace a celkovému uvolnění svalů a těla. Při hydromasáži dochází k pasivnímu tréninku svalů a také pozitivnímu vlivu na psychiku, kdy se tělo i vaše mysl očišťuje a relaxuje. Proud vody jemně masíruje, čistí pokožku, zvyšuje prokrvení kůže i svalů, podporuje krevní oběh. Teplá voda zase urychluje látkovou výměnu, zrychluje dechovou frekvenci a celkově prohlubuje dech. Léčebná masáž samotného proudu vody působí speciálně na výstupy nervů nebo na aktivní body vašeho těla. Vedle vířivé vodní lázně spolupůsobí perličková vzdušná lázeň, která vám navozuje příjemné pocity a je ideální pro uvolnění psychického napětí.

Chromoterapie používá barvy a energii světla k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Každá barva má určitý účinek pro naše zdraví, proto její aplikací můžeme docílit překonání deprese, traumatu, či nemoci.

Červená – reprezentuje spodní část těla, přesněji nohy od chodidel až po kyčle a páteř. Je to užitečná barva pro sportovce, protože má silný energetický účinek, je osvěžující a rozproudí ve vás krev. Měla by pomoci při dýchacích a revmatických obtížích, onemocněních kůže, astmatu. Urychluje rovněž látkovou výměnu.

Žlutá – její účinky bývají spojovány s mentální vyrovnaností. Tato barva spojuje mysl s tělem a konkrétně pomáhá také zažívání a podporuje systematické myšlení. Žlutá odráží velké množství světla a burcuje tak nejen oko, ale i mysl. Dodá vám energii i pozitivní naladění.

Oranžová – má tendenci navozovat optimismus, pomáhá zlepšovat lidské vztahy a nutí člověka se družit a navazovat vztahy nové. Je ideální proti depresím, protože produkuje radost a udržuje pozitivní mysl. Konkrétně je velmi přínosná na jaterní problémy a zvyšuje ženskou plodnost. Pomáhá při křečích, zácpě a slabosti ledvin.

Modrá – modrou oceníte, když se potřebujete uklidnit a zkoncentrovat. Navíc modrá podpoří vaši kreativitu a zároveň je, podle některých, pomocníkem v boji s celulitidou či nadbytečnými kily. Modrá utlumuje chuť k jídlu, tiší bolest, uklidňuje a chladí.

Zelená – tato barva odjakživa evokuje přírodu a její klid. Zelená vás uvede do skvělé duševní pohody, sníží vám krevní tlak a pomůže lépe usínat při nespavosti.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

2/ Bylinná koupel rozmarýnová s detoxikačním zábalem

Rozmarýn je bylina povzbuzující, která aktivizuje a podporuje koncentraci. Zvyšuje krevní tlak, podporuje srdeční činnost, je zahřívací, prokrvuje a tlumí svalové bolesti. Má výraznou svěží vůni a používá se při rýmě a nachlazení, dýchacích potížích a fyzické únavě.

Kontraindikace: Vysoký krevní tlak, epilepsie, těhotenství a děti do 6 let.

↑ nahoru ↑

3/ Bylinná koupel levandulová s detoxikačním zábalem

Zklidňující, uvolňující koupel s jedinečnou vůní levandule. Dopřejete si ji v plné teplé vaně, uvolníte a zklidníte své zjitřené smysly. Přírodní éterické oleje z levandule narostlé v plném slunci a horku vám dodají harmonizující impulzy a před spaním vám pomohou zapomenout na náročné chvíle uplynulého dne. Působí příznivě při stavech vyčerpanosti, úzkosti a psychickém napětí. Koupel s velkým účinkem na snižování krevního tlaku, ale také antiseptickými účinky na kůži, pomáhá při kožních problémech, dále pro své uklidňující účinky napomáhá při depresích, stresu, úzkostech a migrénách. Uvolňuje bolesti svalů a zlepšuje krevní oběh.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

4/ Bylinná koupel meduňková s detoxikačním zábalem

Už naši předci věděli, že koupel s přísadou meduňky navodí tělu celkovou úlevu, napomáhá při nespavosti a bolestech hlavy i jiných částí těla. Působí blahodárně na celý organismus. Meduňka velmi pozitivně působí při bolestech hlavy a migréně. Meduňková koupel uvolňuje napětí, zklidňuje přetíženou mysl i tělo. Meduňka je přírodní sedativum, proto uspává, uklidňuje a zmírňuje stres, strach, deprese a úzkost. Používá se proti nespavosti. Má antibakteriální účinky, je vhodná pro mastnou a aknózní pleť, potlačuje pachy.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

5/ Bylinná koupel konopná s detoxikačním zábalem

Tato koupel zvláčňuje a vyživuje kůži a obohacuje svalstvo o glykogen (důležitý zdroj energie), dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.

Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci.

Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používá při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

6/ Koupel s magneziovou solí s detoxikačním zábalem

Sůl a její léčivá síla je známá již více než 5 tisíc let a její účinky znali už Egypťané a později i Řekové. Při koupeli se z těla vylučují škodlivé látky, naopak jsou pokožkou přijímány zpět cenné minerální látky obsažené v soli. Během koupele dochází k psychickému i fyzickému uvolnění, přirozené očistě těla, prokrvení a zvláčnění pokožky. To vše díky osmotickému efektu, který vzniká při koupeli v magneziové soli.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

7/ Koupel se solí z Mrtvého moře s detoxikačním zábalem

Sůl z Mrtvého moře je přímo zázračná, ale nesouvisí to s žádnou nadpřirozenou mocí. Sůl z Mrtvého moře má totiž mimořádný obsah minerálů, které v kombinaci se solí a dalšími látkami působí ohromujícím účinkem. Právě proto o tom mluvíme jako o zázraku. Sůl z Mrtvého moře obsahuje 80 % minerálů, nejvíce hořčíku, přičemž běžná mořská sůl jich má jen 3 %. Vždyť i biblické prameny vyprávějí o věhlasu Mrtvého moře, jehož léčivé účinky využívala královna ze Sáby či Kleopatra. Sůl z Mrtvého moře stejně jako minerální bahno z Mrtvého moře je ideální na kožní neduhy například lupénku, akné a nejrůznější ekzémy. Sůl z Mrtvého moře má mimořádné léčivé účinky díky zvláštnímu vývoji i poloze. Jezero nazývané Mrtvé moře leží v proláklině Jordánského údolí a jeho hladina je asi 420 metrů pod normální hladinou moře. Před třemi miliony let začala do údolí přitékat voda z minerálních pramenů, které se objevily po geologických pohybech zemské kůry. Neustálé vypařování zvýšilo koncentraci soli a minerálů ve vodě i v bahně. Dnes je slanost tohoto jezera desetkrát vyšší než v jiných mořích. Sůl z Mrtvého moře prospívá také svalům a kloubům, které regeneruje. Chcete-li mít opět pleť hebkou a hladkou, vyberte si právě tuto koupel z naší nabídky.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

8/ Pivní koupel s pivem Regent i k pití s detoxikačním zábalem

Ponořte se do lahodného sladového moku a užijte si pivní lázně. Pivní koupel je originální lázeňská terapie, která spojuje uvolňující horkou koupel v pivu Regent s uzdravující třeboňskou vodou. Koupel má regenerační a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a léčivých bylin. Při téhle pivní proceduře můžete upíjet z čerstvě nalitého půllitru piva Regent. Podpůrná a úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Mírně zvyšuje krevní tlak a povzbuzuje srdeční činnost. Podporuje regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňuje dermatické projevy a psychickou disharmonii, zlepšuje oběh v periferiích. Vitamíny řady B, hojně obsažené v kulturách pivovarských kvasnic, významně vyživí, zvláční a zregenerují vaši pokožku. Tyto živé kvasnice do koupele přidáváme čerstvé, donesené přímo z pivovaru. U nás se kromě kvasnic, chmele a dalších přísad do koupele přidává čerstvě natočené pivo přimo ze sudu. Toto je zásadní rozdíl mezi skutečnou, účinnou pivní koupelí, kterou zažijete u nás, a pseudo pivní koupelí s nulovým účinkem. Po koupeli následuje suchý zábal a ještě 15 minut odpočíváte na lehátku, kdy v těle dobíhají účinné procesy. Poté je vhodné se několik hodin nesprchovat a neumývat žádným mycím prostředkem, neboť kůže stále vstřebává ulpělé výživné látky.

Kontraindikace: Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operacích srdce, těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství a děti do 12 let.

↑ nahoru ↑

9/ Rašelinová koupel s detoxikačním zábalem

Rašelinová koupel vhodná především při bolestech kloubů a svalů, revmatismu a artróze. Tento zázračný přírodní lék je však účinný též při mnoha kožních chorobách, jakými jsou např. akné, atopický ekzém nebo lupénka, jejichž projevy zklidňuje. Jemně pokožku očišťuje, odstraňuje z ní škodlivé látky a naopak jí dodává látky stimulující imunitní systém. Zmírňuje stavy napětí, únavy a stresu, zlepšuje prokrvení. Koupel je zakončena suchým zábalem a 15minutovým odpočinkem na lehátku, při němž probíhá pocení a dokončování procesu vylučování škodlivin z těla.

Kontraindikace: Těhotenství, akutní zánětlivé stavy, otevřená poranění kůže a krvácení, otoky, těžké oběhové poruchy a kardiologická onemocnění, přecitlivělost na teplo.

↑ nahoru ↑

10/ Chlorelová koupel s detoxikačním zábalem

Třeboňská Chlorella má výrazné hydratační účinky, protože přibližně 10 % její hmotnosti tvoří oleje, díky nimž bude i suchá pokožka příjemně ošetřena, nikoli však mastná. Dále je bohatým zdrojem chlorofylu, který koupeli dodává charakteristickou trávovou vůni a má detoxikační účinky. Řasa také obsahuje CGF, neboli růstový faktor, známý svými regeneračními a hojivými účinky. Kompletní spektrum výživných látek vám dodá energii všech přírodních živlů, především pak ze sluníčka, kterou načerpalo přímo při kontrolované produkci v Třeboni, kde se Chlorella pěstuje již více než 30 let. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, obsahující mnoho vitamínů, užitečných minerálů a stopových prvků i dalších hodnotných přírodních látek. Tyto látky jsou rozbitím buněčné stěny řasy uvolněny a připraveny ke snadnému vstřebávání. Jde o kvalitní 100% přírodní produkt z Mikrobiologického ústavu Akademie věd ČR v Třeboni.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑

11/ Romantická vana ve dvou s lahví sektu

Společná koupel s partnerem je ideální příležitostí pro harmonii a uvolnění ve všedních i svátečních dnech. Vychutnejte si tento zážitek pohodlně ponořeni do teplé vody s perličkovou a hydromasážní terapií. Vleže proti sobě můžete společně popíjet víno, vyprávět si nebo jen příjemně relaxovat. Horká koupel uvolní unavené svaly a odplaví všechny starosti a zároveň probudí a povzbudí vaše smysly.

Kontraindikace: Akutní onemocnění.

↑ nahoru ↑